Laden Evenementen

Plan je inhakers voor 2027

21/10/2026 | 10:00 - 11:30
Nee

Het einde van het jaar nadert en stilaan begin je te schaven aan je contentplan voor 2027? Dan is deze inspiratiesessie wat je nodig hebt! Want dankzij dit webinar denk je op tijd na over hoe je een knaller van een inhaker nu al voorbereid en moet je in 2027 niet meer last minute nog snel-snel iets gaan verzinnen. 

In deze sessie overloopt communicatietrainer Virginie Vanderkelen de belangrijkste contentkansen en inhakers voor 2027. Je krijgt een pak concrete voorbeelden en inspiratie zodat je meteen kunt gaan plannen. 

Dat het maar snel Valentijn is. Of Pasen. Of Hug-your-boss-day.

Na deze opleiding

  • heb je tips en ideeën om te scoren in 2027
  • heb je zicht op hoe je je contentplanning kunt aanpakken
  • heb je helemaal zin in een 2027 vol originele content!

Tickets

Onderstaand nummer bevat de tickets voor dit evenement in je winkelwagen. Klik op "Koop Tickets" om bestaande deelnemersinformatie aan te passen en de hoeveelheid tickets aan te passen.
21/10 - Inspiratiesessie 'Plan je inhakersr voor 2027
90,00
49 beschikbaar

Share This Event

12848040
DD
DAYS
HH
HOURS
MM
MIN
SS
SEC

Gegevens

Locatie

  • Webinar

Trainer

Virginie Vanderkelen
Telefoon:
0474 81 03 18
E-mail:
virginie@ilikemedia.be