Contact

Een opleiding aanvragen? Hulp nodig bij je digitale strategie? Tips of suggesties voor deze site? Neem vrijblijvend contact met ons op. Op basis van de wensen en noden van jouw organisatie, brengen we je in contact met de geknipte communicatietrainer.

Contact

VOF I Like Media
Weegse 48
9940 Sleidinge

Facturen

BTW: 0669.588.228
IBAN: BE84.8908.7426.3859
BIC: VDSP BE 91

Mail je facturen altijd naar facturen@ilikemedia.be

Een opleiding aanvragen voor jouw zaak of organisatie?

Stuur een e-mail naar info@ilikemedia.be of bel naar 0475/61.02.10 (Christophe).

Let op: Christophe geeft zelf ook opleidingen. Neemt hij niet meteen op, stuur ons dan een e-mail.

Vragen over je inschrijving voor een van onze opleidingen in open aanbod?

Stuur een e-mail naar openaanbod@ilikemedia.be en Karen of Kristof geven je snel een antwoord. Bellen naar 0486/54.96.76 (Kristof) kan natuurlijk ook altijd.

Vragen over bestelbonnen en facturen?

Stuur een e-mail naar facturen@ilikemedia.be en Karen geeft je snel een antwoord.

Onze trainers

Kristof D’hanens

kristof@ilikemedia.be
0486/54.96.76

Christophe Toye

christophe@ilikemedia.be
0475/61.02.10

Brecht Vanderstraeten

brecht@ilikemedia.be
0498/29.95.15

Leen Veldeman

leen@ilikemedia.be
0499/48.23.46

Veerle Van Aken

veerle@ilikemedia.be
0474 25 08 75

Jade Yorks

Jade@ilikemedia.be
0495467626

Lobke Gielkens

lobke@ilikemedia.be
0477656473

Karen Vuylsteke

karen@ilikemedia.be
0492177398