Contact

Een opleiding aanvragen? Hulp nodig bij je digitale strategie? Tips of suggesties voor deze site? Neem vrijblijvend contact met ons op. Op basis van de wensen en noden van jouw organisatie, brengen we je in contact met de geknipte communicatietrainer.

Contact

VOF I Like Media
Weegse 48
9940 Sleidinge
info@ilikemedia.be
0475/61.02.10 (Christophe)

Facturen

BTW: 0669.588.228
IBAN: BE84.8908.7426.3859
BIC: VDSP BE 91

Mail je facturen altijd naar facturen@ilikemedia.be

Onze trainers

Kristof D’hanens

kristof@ilikemedia.be
0486/54.96.76

Evelien Standaert

evelien@ilikemedia.be
0476/21.20.98

Christophe Toye

christophe@ilikemedia.be
0475/61.02.10

Pieter Devriendt

pieter@ilikemedia.be

Wolfram Carlier

wolfram@ilikemedia.be
0495/45.74.87

Brecht Vanderstraeten

brecht@ilikemedia.be
0498/29.95.15

Leen Veldeman

leen@ilikemedia.be
0499/48.23.46

Veerle Van Aken

veerle@ilikemedia.be
0474 25 08 75