Laden Evenementen

Inspiratiesessie: Haal meer uit je persrelaties

20/05/2026 | 10:00 - 11:30

Wil je met je organisatie vaker en sterker in de krant, op radio of televisie komen? Tijdens deze inspiratiesessie rond pers ontdek je dankzij onze experte Elke van Os hoe je journalisten overtuigt met verhalen die écht nieuwswaarde hebben.

Je krijgt een stevige introductie in de leefwereld van de pers: Hoe werkt een redactie en waar letten journalisten op? Hoe bouw je duurzame relaties met de pers op?

Maar er is meer! Kirsten Simons (VRT) komt langs tijdens deze sessie en deelt openhartig hoe de selectie van nieuws in de praktijk verloopt, waar ze op letten bij persberichten en hoe je hun aandacht écht trekt. Zo krijg je een unieke blik achter de schermen van de media.

Kirsten Simons is journaliste, eindredacteur en coördinator bij VRT NWS Vlaams-Brabant en Brussel. Daar maken ze regionaal radionieuws voor radio 2 en ook artikels voor de website van VRT NWS.

Na deze opleiding

  • Weet je hoe je de aandacht trekt van journalisten
  • Weet je hoe je van jouw boodschappen écht nieuws maakt
  • Heb je meer inzicht in de werking van de media

Tickets

Onderstaand nummer bevat de tickets voor dit evenement in je winkelwagen. Klik op "Koop Tickets" om bestaande deelnemersinformatie aan te passen en de hoeveelheid tickets aan te passen.
20/05 - Inspiratiesessie Haal meer uit je persrelaties
90,00
29 beschikbaar

Share This Event

242441
DD
DAYS
HH
HOURS
MM
MIN
SS
SEC

Gegevens

  • Datum: 20/05/2026
  • Tijd:
    10:00 - 11:30
  • Prijs (excl. BTW): €90,00
  • Evenement Categorieën: ,

Locatie

  • Webinar

Trainer

Elke van Os
Telefoon:
0467 09 70 83
E-mail:
elke@ilikemedia.be