Boek een 1-op-1 training

Misschien is dit wel hét geknipte moment om de online communicatie voor je organisatie of onderneming onder de loep te nemen? En daar willen wij natuurlijk graag een handje bij helpen.


Wat?

Maak een afspraak met een van onze trainers voor persoonlijke coaching via een videogesprek. Praktische tips, advies op maat of een extra brein om die strategische knoop te ontwarren? Het kan allemaal. Boek een ons en we zijn een volledig uur helemaal van jou.

Stap voor stap

  1. Check onze expertises. Heb je bijvoorbeeld een vraag over je nieuwsbrief? Dan klop je best bij Kristof aan. Leen of Evelien maken je graag wegwijs in de zoekmachines. Zo heeft ieder van ons een aantal specialiteiten.
  2. Reserveer je plaatsje in onze agenda via Calendly. Dan krijg je automatisch een link voor een meeting via Zoom.
  3. De trainer waarmee je afspreekt, neemt zelf ook contact op met jou. Zo kan je op voorhand al je vragen en bedenkingen doorspelen. Vlotte meeting gegarandeerd. En dat helemaal contactloos en digitaal!

Hoeveel betaal ik?

Voor een uur advies betaal je 75 euro. Opvolging vooraf en nadien inbegrepen. Heb je een complexere vraag die wellicht langer dan een uurtje nodig heeft? Dan maken we graag een voorstel op maat.

Onze trainers

Kristof D’hanens

kristof@ilikemedia.be
0486/54.96.76

Evelien Standaert

evelien@ilikemedia.be
0476/21.20.98

Christophe Toye

christophe@ilikemedia.be
0475/61.02.10

Elien Vanhaesebroeck

elien@ilikemedia.be
0483/45.34.87

Pieter Devriendt

pieter@ilikemedia.be

Wolfram Carlier

wolfram@ilikemedia.be
0495/45.74.87

Brecht Vanderstraeten

brecht@ilikemedia.be
0498/29.95.15

Leen Veldeman

leen@ilikemedia.be
0499/48.23.46